Podtrzymać dobrą passę!

Już dziś o godzinie 17:00 na stadionie w Krasicach, miejscowa Biała Gwiazda podejmie drużynę Orlika Blachownia. Dla gospodarzy będzie to kolejny mecz, który i tak dużo nie zmieni, lecz dla gości będzie to kolejna bitwa o awans. Nasza sytuacja mimo przewagi nad Soborzycami nie jest wcale taka komfortowa na jaką wygląda. W najbliższym tygodniu Start zagra zaległą końcówkę meczu z Dąbrowianką, więc przy założeniu, że wygra dzisiejszy mecz z Czarnym Lasem i przy dzisiejszej porażce Orlika, już wyprzedza nas w tabeli. Na szczęście to są najczarniejsze scenariusze. Pomarańczowi znów dadzą z siebie 100% i zrobią wszystko by wgrać z Krasicami, natomiast Czarny Las jako lider, lecz jeszcze z niepewnym awansem, będzie chciał jak najszybciej przypieczętować swój bój o A-Klasę. Właśnie z Czarnym Lasem zagra Orlik za tydzień na stadionie w Blachowni... Do przodu jednak nie ma co wybiegać. To dziś należy postawić kolejny krok w drodze do wyższej klasy rozgrywkowej i po prostu strzelić więcej bramek niż przeciwnik.

Przeprosić muszę natomiast za lekko zaniedbaną systematyczność w dodawaniu newsów na stronie. Wiąże się to z tym, że stroną zajmuje się sam, a studia pod koniec roku akademickiego dają o sobie znać ;).

Wracając do meczu znów apeluję o to, by trzymać kciuki i najlepiej jechać do Krasic wesprzeć drużynę Orlika.
Bo wygrać po prostu musimy...

Biała Gwiazda Krasice - Orlik Blachownia
Boisko w Krasicach