Adrian Rakus powoli powraca do zdrowia.

W ostatnim meczu w Rzekach Wielkich nasz lewoskrzydłowy Adrian Rakus, zaraz po przerwie zszedł z boiska i został zabrany przez karetkę pogotowia. Zdiagnozowano u niego zapalenie płuc i opłucnej. Mimo tego, że szanse występu zawodnika w tym sezonie są już iluzoryczne, to po tygodniu spędzonym w szpitalu, "Raksi" czuje się już lepiej i prawdopodobnie w poniedziałek wróci do domu, o czym przekonali się koledzy z zespołu, którzy odwiedzili go w sobotę poprzedzającą mecz ze Startem Soborzyce.

Koledzy z klubu zostawili u Adriana wiele smakołyków, między innymi drożdże (nie wiadomo co nimi kierowało), spędzili z nim trochę czasu i życzyli mu szybkiego powrotu do pełni zdrowia. Wszystko to świadczy o znakomitej atmosferze w drużynie, o tym, że chłopaki trzymają się razem i że nie zapominają o nikim w trudniejszej sytuacji.

Zdrowiej Raksi!

Powiązana galeria: