Zgasić Isrkę, czyli mecz o 6 punktów!

Już jutro, w Wielką Sobotę o godzinie 16:00, na nowym boisku w Mokrzeszy, odbędzie się zaległy mecz pomiędzy drużynami Iskry Mokrzesz a przyjezdnymi z Blachowni Orlikami. Mecz niewątpliwie, ze względu na układ tabeli i wysokie aspiracje Pomarańczowych, należy do tych za przysłowiowe "sześć punktów". Orlik po średnim, pierwszym meczu z Libidzą, będzie chciał zatrzeć słabe wrażenie i pokazać wszystkim, że jest świetnie przygotowaną do sezonu drużyną, jednak z pewnością natrafi na trudną do pokonania przeszkodę.

W obecnym momencie Iskra ma tyle samo punktów co Orlik, lecz jeden rozegrany mecz mniej. Co ważniejsze, obie drużyny wciąż walczą o awans do A-Klasy, więc na boisku na pewno będzie gorąco. Zwycięstwo oznacza tutaj przesunięcie się na trzecie miejsce w tabeli i kontynuowanie pogoni za Soborzycami i Czarnym Lasem, porażka natomiast, komplikuje sprawę i sprowadza przegranego do miana "ligowego średniaka", przynajmniej ze względu na pozycję w tabeli.

Nie ma więc co kalkulować, trzeba wyjść na boisko i dać z siebie wszystko. Piątkowy trening, gdzie mieliśmy okazję zaobserwować więcej "gierek" niż zwykle, pozwala sądzić, że drużyna nabiera świeżości i wszystko zaczyna wyglądać tak, jak ma to wyglądać właśnie w kulminacyjnym momencie sezonu, do którego pozostało jeszcze jednak kilka kolejek.

To tyle na dziś, teraz już tylko trzymajmy kciuki za to, by jutro około godziny 18:00 cieszyć się z kompletu przywiezionych punktów!

Iskra Mokrzesz - Orlik Blachownia
Sobota, godzina 16:00, Mokrzesz.